UPOZORNĚNÍ:
Tyto stránky pro svoji funkci využívají služeb takzvaných cookies. Jak vlastních, tak i třetích stran( Facebook, Google Analytics, Seznam atd). Dle direktivy Evropské komise 2009/136/ES je nutný souhlas uživatele s jejich dočasným uložení do paměti prohlížeče. Pokud nesouhlasíte, je nám líto, ale prosím opusťte tyto stránky. Zboží také můžete objednat telefonicky nebo emailem, nebo se stavte u nás v prodejně. Děkujeme za pochopení.
Přestavby svařovacích zdrojů WLSP 315

WLSP 315
Nabízíme Vám přestavbu jednoho z nejrozšířenějších svářecích poloautomatů řady WLSP 315 z výrobního podniku ZES Hořice. Těchto strojů se po podnicích a dílnách nalézá neustále velké množství v lepším či horším stavu - poruchová elektronika, opotřebený podavač, mechanické defekty. Místo náročných a nákladných oprav proto nabízíme přestavbu tohoto zdroje na moderní stroj s původním kvalitně navrženým zdrojem, ale novou řídící elektronikou a čtyřkladkovým podavačem. Podmínkou přestavby je funkční zdroj (transformátor) s přepínači, funkční usměrňovač, ventilátor s vrtulí a pojízdný podvozek.
Orientační cena přestavby se pohybuje okolo 50-55.000,- Kč bez DPH, v této ceně však získáte kvalitní zdroj 400A s vysokým zatížením (315A / DZ=60%), s nižšími nároky na jištění a nižší spotřebou než u novějších zdrojů.

Přestavba obsahuje:
- přestavbu původního zdroje včetně elektroinstalace
- komaxitovou úpravu skříně
- nástavbu PH4 se čtyřkladkovým podavačem drátu
- propojovací kabel, sadu pro přestavbu
- zemnící kabel 3,5m/70mm2/500A
- hořák Binzel MB501D 4m


podavacŘídící jednotka PH 4 W
Parametry:
- čtyřkladkový podavač drátu
- vodní chlazení hořáku pro vyšší zatížení hořáku
- max. průměr drátu 1.6mm
- hmotnost cívek 5-18 kg
- plynulá regulace rychlosti posuvu drátu
- bodování, pulzování, režim dvoutakt a čtyřtakt

Použitím log a značek nejsou dotčená práva výrobců. Bez souhlasu je zákaz šířit zde uveřejněné produktové fotografie a další vlastní obsah.
Všechna práva jsou vyhrazena firmě Jiří Rulík Chrudim. Autor stránek wwwebovky.cz