UPOZORNĚNÍ:
Tyto stránky pro svoji funkci využívají služeb takzvaných cookies. Jak vlastních, tak i třetích stran( Facebook, Google Analytics, Seznam atd). Dle direktivy Evropské komise 2009/136/ES je nutný souhlas uživatele s jejich dočasným uložení do paměti prohlížeče. Pokud nesouhlasíte, je nám líto, ale prosím opusťte tyto stránky. Zboží také můžete objednat telefonicky nebo emailem, nebo se stavte u nás v prodejně. Děkujeme za pochopení.
Zasílání a rozvoz zboží

Přepravní služby:

Momentálně využíváme služeb České pošty a přepravní společnosti PPL.

Česká pošta:posta
- balík do ruky
- balík na poštu
- exportní balík Slovensko (maximální hmotnost 20kg)
ppl- firemní balík
- balík na soukromou adresu
- firemní paleta
- soukromá paleta

Rozvoz firemním vozidlem

Je možný po dohodě u položek, kde je vyloučená přeprava přepravními společnostmi, například u tlakových lahví, nebo je přeprava problematická  - velké svářečky, větší množství přídavného materiálu a podobně.
Tato služba je zpoplatněna dle dohody, záleží na vzdálenosti nebo či je místo vykládky nebo nakládky poblíž našich běžných tras.

Dovolujeme si vás upozornit:
Při zasílání kusových TIG drátů, dlouhých řezáků a ostatního metrového zboží připočítáváme k celkové částce +35,- Kč bez DPH.
Při objednávce celého balení drátů cena nebude účtována.
Děkujeme za pochopení.


Použitím log a značek nejsou dotčená práva výrobců. Bez souhlasu je zákaz šířit zde uveřejněné produktové fotografie a další vlastní obsah.
Všechna práva jsou vyhrazena firmě Jiří Rulík Chrudim. Autor stránek wwwebovky.cz