0 Kč

Indukční ohřev STORM HEATER 1.5kVA

Uplatnění najde hlavně v provozech, kde je nutná rychlost použití a kde hrozí nebezpečí poškození ohřívaného okolí plamenem . Ohřev využívá vysoce moderní, produktivní a účinnou metodu ohřevu dílů, nástrojů před kalením, rozmrazování atd. Nejvíce a nejčástěji ho využijete v automobilovém průmyslu na opravy , kde potřebujete povolit matice na šroubech.
15 718,00 Kč / sada
12 990,00 Kč bez DPH
Kompletní popis:
Indukční ohřev materiálu je technologie dosti známá a stará . Dnes se tato technologie využívá především díky novým
uplatněním v mnoha nových činnostech našeho průmyslu , hlavně v provozech, kde je nutná rychlost použití a kde hrozí nebezpečí poškození ohřívaného okolí plamenem . Ohřev využívá vysoce moderní, produktivní a účinnou metodu ohřevu dílů, nástrojů před kalením, rozmrazování atd. Využití našeho vysokofrekvenčního indukčního zařízení je mnohostranné .
Nejvíce a nejčástěji ho využijete v automobilovém průmyslu na opravy , kde potřebujete povolit matice na šroubech. Při odstraňování předního skla na autě, anebo odstranění všudepřítomných nálepek na automobilu.

Přitom nepotřebujete žádnou pomocnou chemii či hořák s acetylénem. Indukční zařízení funguje tak, že rovnoměrně a velmi rychle působí na jakýkoliv magneticky vodivý materiál , který následně povolí. Dále je možné náš stroj použit na odstraňování jakýchkoliv nečistot z povrchu.

Příkladem je , že tímto zařízením zahřeje šroub M12 nebo matici na teplotu 800°C do 14 vteřin , anebo jednoduše ho použijete k rozmrazování či technologickým úpravám před kalením.


Napájení: 220V 50/60Hz
Jištění: 10A pomalé
Maximální vstupní proud: 5A
Maximální výkon: 1.5KVA
Pracovní cyklus: 15%
Váha: 4,4Kg
Rozměry (mm): 355x105x170

V ceně balení je:
Příslušentví : Speciální nástavce - 4ks
Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

V případě zájmu nebo dotazu nás kontaktujte nebo se ihned stavte v naší prodejně. Nyní pro vás stavíme novou větší prodejnu nedaleko od stávající.

Adresa:

Čáslavská 1252
537 01 Chrudim

Odesílám
Váš dotaz byl odeslán. Děkujeme.